• KÓŁKO TEATRALNE

• Zapraszam uczniów naszej szkoły

do zapisów na zajęcia koła teatralnego.

Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek od 14.30 do 15.30.

Spotkanie organizacyjne dla chętnych osób odbędzie się 3.11.2022  r. (czwartek) w godzinach 14.30-15.30.

Po zajęciach dzieci odbierają rodzice.

Koło teatralne prowadzi Milena Rydel.

• Konkurs fotograficzny "Jesień w kadrze"

• Serdecznie zapraszam uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie fotograficznym

pt. "Jesień w kadrze".

Celem konkursu jest przedstawienie piękna przyrody jesienią.

Cele:

• Rozwijanie zainteresowań fotografowaniem jako jednej z form spędzania czasu wolnego.
              • Wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody.
              • Kształtowanie postaw i zachowań obserwatora przyrody.

Uczestnicy:

Konkurs adresowany jest do wsszystkich uczniów szkoły.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

• grupa I - klasy I-III
              • grupa II - klasy IV-VIII

Warunki uczestnictwa:

• Przedmiotem fotografii powinno być ukazanie piękna jesiennej przyrody.
              • Każdy uczestnik wykonuje jedną fotografię.
              • Format zdjęcia A4 (każdy uczestnik wywołuje zdjęcie we własnym zakresie).
              • Fotografie pochodzące z Internetu oraz takie, na których będą znajdować się znaki, cyfry itp. będą dyskwalifikowane.
              • Każde zdjęcie wkładamy w koszulkę i dołączmy kartkę z opisem. Opis powinien zawierać: imię i nazwisko ucznia, klasę, temat konkursu wraz z podaniem miejsca, które przedstawia fotografia.
              • Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w listopadzie 2022 r.
              • Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na szkolnej wystawie fotograficznej.

Termin złożenia prac:

Fotografie należy dostarczać do 15 listopada 2022 r. do pani Mileny Rydel.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

• ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• 7 października 2022 obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zgodnie z hasłem ,,Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają" egzaminatorzy tabliczki mnożenia z klasy III sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród starszych uczniów. Każda klasa przygotowała również rymowankę o tabliczce mnożenia. Fot. p. M. Kulągowska.                            K. Szewczyk