• Spotkanie z Policją

• Przed zbliżającymi się feriami zimowymi, dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów, odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne, dla uczniów klas 0-III, z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. Podczas spotkania policjanci przypomnieli o zagrożeniach mogących pojawić się w czasie zimowego wypoczynku. Omówili zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Ważnym elementem spotkania była rozmowa o przestrzeganiu zasad poruszania się po drogach, również po zmroku, kiedy niezbędne stają się elementy odblaskowe.

• Nikt nie może zrobić dla małych dzieci tego, co robią dziadkowie.

Dziadkowie posypują gwiezdnym pyłem życie małych dzieci.

Alex Haley

17 stycznia 2024 r. w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I - III zaprezentowały wzruszający montaż słowno - muzyczno - taneczny. Były to piosenki, wiersze i taniec, które swoją treścią przekazały podziękowanie za bezwarunkową miłość dziadków do swoich wnucząt. Występ dzieci wprawił wszystkich w radosny nastrój i został nagrodzony gromkimi brawami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.