• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Wam życzenia wszelkiej pomyślności, miłości, zdrowia i pogody ducha. Niech ten piękny czas będzie dla Was spokojny i przepełniony radością w rodzinnym gronie. A w nadchodzącym Nowym Roku 2024 życzymy Wam wielu sukcesów i pomyślnej realizacji wszystkich planów.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ptakach.

• Zaproszenie

• Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców na jasełka,  które odbędą się 20.12.2023 r. o godz. 11.30. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ptakach.

• Konkurs "Skarpeta św. Mikołaja"

• Laureatami Powiatowego Konkursu Plastycznego „Skarpeta św. Mikołaja” organizowanego przez Miejską Bibliotekę publiczną w Kolnie zostali:

kl. 0 Kornelia Zadroga - wyróżnienie

kl. I Miłosz Prusinowski - wyróżnienie

kl. I Amelia Zadroga - III miejsce

kl. III Arkadiusz Prusinowski - II miejsce

Amelia i Kornelia dekorują pierniki.

• Mikołajki

• 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Wszyscy otrzymali słodkie upominki. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie rodziców.

• Akcja ekologiczna

• Uczniowie klas 0-III biorą aktywny udział w akcji ekologicznej "Dokarmiamy ptaki zimą". Wokół szkoły znajdują się karmniki, które systematycznie są uzupełniane karmą dla ptaków.